Od 2006 roku wspieramy firmy w zakresie IT

reklama i marketing w Internecie

Zakres naszych usług

Strony internetowe

Strony internetowe

od 2006 roku stworzyliśmy dla naszych klientów kilkaset stron internetowych. Przykładowe realizacje znajdziesz ponieżej.
Nasi Klienci

Hosting

Hosting

Od 2006 zapewaniamy bezpieczny hosting dla witryn naszych klientów. Posiadamy kilka serwerów w polskich i zagranicznych DATA CENTER.
Nasi klienci

Pozycjonowanie

Pozycjonowanie w wyszukiwarkach

Od 2006 pozycjonujemy strony naszych klientów w wyszukiwarce Google oraz Bing.
Nasi Klienci

Domeny / SSL

Domeny / SSL

Od 2006 dla naszych klientów rejestrujemy domeny internetowe zabezpieczone certyfikatami SSL.
Nasi klienci

Budowa marki w Google Maps

Google Moja Firma

Od 2006 roku pomagamy w rozwoju firmowych profili Google Maps, również wspomagając skutecznie pozyskiwanie opinii.
Nasi Klienci

Social Media

WKRÓTCE

Wsparcie 24/7 - obsługa techniczna

Nowoczesne DATA CENTER

dostarczamy bezpieczne konta hostingowe, z bardzo niskim wskaźnikiem awaryjności.

Monitoring pozycjonowania

Nasi klienci mają dostęp online do systemu monitorującego pozycje ich witryn w wyszukiwarkach.

Nasi klienci

Od 2006 roku współpracowaliśmy z setkami, jeśli nie tysiącami klientów z Polski i Europy. Poniżej lista tylko niektórych:

Energo-Inwest-Broker SA – www.eib.com.pl
ICON Consulting Group Sp. z o.o. – www.icg.pl
iPerfumy Perfumeria – www.iperfumy.pl
78 International – Translations Agency – www.78international.pl
Aspire Group – www.group-aspire.com
OPUS Deutschland GmbH – www.opus-sonnenschutz.de
Twoje Meble – www.twojemeble.pl
Thought&Done – www.click2edu.pl
Cardman – www.cardman.pl
Faktoring Broker – www.faktoringbroker.pl
4Style Meble – www.4style.pl
8PM Studio Projekty Domów – www.domygotowe.com
JustaDecor – www.justadecor.pl
Aitix – www.systemyrolet.pl
Hydro-Tech – www.hydro-tech.pl
Fargo Meble – www.fargomeble.pl
Tesller Monitoring GPS – www.tesller.pl
NaOstrzu.pl – www.naostrzu.pl
Sklep Odzieżowy BeTrendy – www.betrendy.pl
Omega Meble – www.omegameble.pl
Polski Dom 2000 – www.polskidom2000.pl
ArtFan Sklep z biżuterią – www.artfan.pl
Foto Point – www.fotopoint.pl
Tartak Lulkowo – www.tartaklulkowo.pl
iPerfumy Perfumeria – www.iperfumy.pl
Hotel Kopernik – www.hotelkopernik.com.pl
Jerry Sport – Szkoła sportów zimowych – www.jerrysport.pl
YakStudio – Fotografia reklamowa – www.yakstudio.pl
AniRemis – Agencja Reklamowa – www.aniremis.com
JasiekSurf.pl – www.jasieksurf.pl
ACTIO Centrum Terapii Manualnej i Rehabilitacji – www.actio-bydgoszcz.pl
Zdrowietouroda.pl – www.zdrowietouroda.pl
VivaLang – Biuro Tłumaczeń – www.vivalang.pl
RPGshop – www.rpgshop.com.pl
BG-tech – www.bgtech.pl
PHU Lewandowski – www.pomocedydaktyczne.info
Alicja Majewska – Oficjalna strona artystki – www.alicjamajewska.com.pl

email

biuro@socket-marketing.com.pl

telefon

+48 796 000 396

SOCKET Marketing Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością
Niesłuchowo 86
09-470 Bodzanów

NIP: 7743277783
Numer KRS: 0001032557
REGON: 52511358000000
www.socket-marketing.com.pl
e-mail: biuro@socket-marketing.com.pl

numer rachunku
09 1870 1045 2078 1076 8182 0001

Napisz do nas

Odpowiemy najszybciej jak to możliwe